Nazywam się Agnieszka Noworzyń i od ponad 15 lat zajmuję się projektowaniem wnętrz.

Z wykształcenia jestem architektem. W 2002 roku ukończyłam studia na wydziale Architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Dwa lata później uzupełniłam swoje wykształcenie o Studia Podyplomowe w zakresie Projektowania Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Każda praca potrzebuje dobrej promocji i strategii, dlatego też w roku 2007 ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Marketing i Public Relation na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, co pozwoliło mi zrozumieć klienta i jego potrzeby.

Cierpliwości i podejścia do ludzi nauczyłam się przede wszystkim ucząc studentów na kierunku Architektura Wnętrz w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach oraz dzięki prowadzeniu zajęć szkolnych o profilu dekorowanie wnętrz w Liceum Plastycznym w Zabrzu.

Mój styl w projektowaniu to minimalizm ze szczególnym zwróceniem uwagi na detal.
Wyznaję zasadę, iż wnętrze ma być tłem dla domowników. Prowadzać projekt staram się zmaterializować potrzeby klienta w taki sposób, aby efekt finalny był dopracowany pod względem warsztatowym, ale przede wszystkim spełniał marzenia zamawiającego.

Największą satysfakcją stanowią dla mnie słowa klienta, który po zobaczeniu efektu finalnego stwierdził, iż cześć kapitału ulokowana w opracowanie przeze mnie projektu, stanowiła to najlepiej wydaną kwota w całej inwestycji.